QUICK SPORT – úvod

www.quickshop.sk
logo

úvod

Značka QUICK SPORT vznikla v roku 1992 v Prahe v počítači dizajnéra za necelú hodinu, keď dvaja kamaráti a zakladatelia firmy prišli do grafického štúdia s jednoduchou prosbou „Potrebujeme nejaké dobré logo na futbalové lopty a športové potreby – ale naozaj rýchlo“. Frázy SPORT pre sortiment a QUICK pre zdôraznenie potreby rýchlej realizácie boli vybrané takmer okamžite, zvyšok času sa strávil výberom vhodných farieb a fontu ;-).

Odvtedy značka prešla zložitým vývojom. Počas uplynulých viac ako 20 rokov sme na trh priniesli širokú ponuku športových potrieb vrátane bicyklov. Pri príležitosti okrúhleho výročia v roku 2012 sme ale prehodnotili našu stratégiu a rozhodli sa vrátiť späť k našim začiatkom – a teda zamerať sa na lopty a doplnky pre loptové hry.

Do ďalšieho obdobia vstupujeme s novým logom, novým katalógom produktov, odhodlaním byť ešte lepší a uspokojiť ešte väčšie množstvo spokojných zákazníkov. Pohodlne sa preto usaďte, prehliadnite si náš web a sami sa presvedčte, že sme správnou voľbou pre nákup vybavenia na voľný čas.

QS crowd