SUBLIMÁCIA PRE SLOVENSKÚ REPREZENTÁCIU

Milí naši e-shopáci, priaznivci, návštevníci našich stránok. Nezabúdajte na možnosť sublimácie oblečenia pre rôzne druhy športov. Štandardne sa venujeme predovšetkým sublimácii futbalových, nohejbalových dresov a vychádzkového oblečenia pre rôzne kluby v ligových súťažiach. To ale nieje podmienka. Navrhneme, vyrobíme, dodáme čokoľvek.

Čo to SUBLIMÁCIA je ?

Materiál

Pri  výrobe, je pre nás dôležitý strih, dizajn, kvalita a funkčnosť materiálov. K dispozícií sú nami navrhnuté, zaujímavé, ako aj originálne dizajny a možnosť vytvoriť si vlastný návrh za pomoci našich dizajnérov. Veľmi dôležité pre športovca je, aby sa cítil komfortne v drese, ktorý by mal aktívne spĺňať požiadavky daného športu.

Potlač

Pri potlači nemusíte mať strach o to, či ste si zvolili vhodný typ potlače pre vaše dresy. Sublimačná potlač je digitálna sublimačná tlač, ktorá umožňuje plnofarebnú potlač polyesterovej látky ( dresu, teplákovej súpravy, mikiny .. ).  Najčastejšie sa využíva práve pri výrobe športových dresov.  Výhodou tejto tlače sú odolnosť a farebná stálosť dresu.

Dizajn, strih

Naším cieľom pri výrobe sublimovaných dresov, je v prvom rade zaujímavý vzhľad a funkčné strihové vlastnosti pri aplikácii sublimácie na dres našej značky QUICK SPORT

PONUKA

V našej aktuálnej ponuke nájdete futbalové, volejbalové, basketbalové, hádzanárske, cyklistické a aj dresy pre rôzne druhy rekreačných športov.

Malá ukážka sublimácie pre slovenskú reprezentáciu a ich výber dizajnu dresov, ako aj vychádzkového oblečenia.

Viac informácií sa dozviete v nasledujúcom odkaze:

Sublimované dresy

poprípade nás priamo kontaktujte mailom, alebo telefonicky.

Mário Mada / obchodný zástupca pre školy a kluby

mario@bpmsport.sk

+421 915 985 222

Vladimír Budz /predaj a marketing

vlado@bpmsport.sk

+421 905 284 153

Ďakujeme za každú príležitosť vyrábať pre Vás veci, ktoré majú hodnotu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *